SKM30B-12 MEAN WELL
SKM30B-12 Output 18-36V Out 12V/2500mA
Download PDF
Wattage:
Input: 9~18, 18~36, 36~75
Output: 5, 12, 15
L: 2"
W: 1"
H: 0.44"